Antspaudų gamyba

Mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti platų antspaudų pasirinkimą už nedidelę kainą. Antspaudai gaminami pažangios lazerinės technologijos pagalba iš aukščiausios kokybės gumos. Ši guma atspari klimato pokyčiams (karščiui, drėgmei, šalčiui), skysčiams, kurių sudėtyje yra alkoholio, ir yra ilgaamžiška. Užsakymus pradedame gaminti jau tą pačią dieną, todėl antspaudo laukti ilgai nereikės.

Prekiaujame:
 Trodat antspaudais 
 Goldring rašymo priemonėmis su spaudu

Šių firmų siūlomos antspaudų linijos kuriamos pagal vartotojų poreikius ir nuolatos tobulinamos. Galime pasiūlyti antspaudus individualiam naudojimui, kasdieniam ir intensyviam naudojimui darbe, kišeninius antspaudus bei rašymo priemones su spaudais.  

Antspaudo kaina susideda iš teksto plokštės kainos ir antspaudo korpuso kainos. Antspaudų kainas rasite e-parduotuvėje .

DĖMESIO! Jei norite užsakyti apvalų antspaudą turintį juridinę galią įmonei Jums BŪTINA pateikti (prikabinti prie užsakymo formos):

  • Įmonės registracijos pažymėjimo kopiją arba elektroninį sertifikuotą išrašą
  • Vadovo asmens paso kopiją
  • Įgaliojimą jei nesate įmonės vadovas
  • Atsiimančio asmens dokumento kopiją, jei atsiims ne pats vadovas
  • Jeigu antspaude yra įmonės logotipas - reikalinga patento kopija

Jei reikalingas apvalus advokato antspaudas, reikalingi dokumentai:

  • Advokatūros protokolo kopija
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija

Norint pasigaminti sveikatos specialisto spaudą:

  • Nurodykite sveikatos specialistui suteiktą spaudo numerį
  • Atsiimant pateikite asmens dokumentą

 

trotad

TRODAT:

Ši kompanija ypatingą dėmesį skiria dizainui ir kokybei. Mes nuolatos stebimės šios firmos modelių modernumu ir išskirtinumu. Ji ne tik eina koja kojon su laiku, bet ir daro be galo didelę įtaką antspaudų gamybos tendencijomis.Trodat savo produkciją skirsto į dvi dideles grupes: For office ir For home&move.

Professional - puikiai tinka kasdieniam naudojimui darbe. Jie užtikrina švarų ir ryškų spaudą. Ši serija patikima ir simbolizuoja profesionalumą. Dėl kokybiškų medžiagų ir ilgaamžiškumo šie produktai tapo Trodat asortimento Top 1. Antspaudų rankenėlės puikiai pritaikytos rankai, neslysta. Stabilus korpusas padeda išvengti spaudo kontakto su pirštais.
Printy - Trodat naujiena Original Trodat Printy išpopuliarėjo ne tik dėl subtilaus dizaino, bet tai pirmas pasaulyje ekologiškas antspaudas. Printy -  patogus, labai lengvas, paprastas naudojimui. Kišeninių antspaudų linija pavadinimu "Mobile Printy" gali pasiūlyti platų korpuso spalvų asortimentą.
 Goldring - tai Trodat rašymo priemonės su spaudu. Unikalus, modernus dizainas, kokybiškas spaudas ir tvirtas metalinis korpusas. Goldring  - tai rašymo priemonė ir Jūsų antspaudas viename!

Jei susidomėjote ir norite užsisakyti - susisiekite su mumis el.paštu uzsakymai@bprekes.lt arba kreipkitės į Jums artimiausią mūsų parduotuvę.

Šratinukas, tušinukas Goldring 

Rašymo priemonė ir antspaudas – viskas viename – Goldring serija įtikina savo funkcionalumu ir nesenstančiu dizainu. Daugelis žmonių vertina šią išskirtinę rašymo priemonę ir pabrėžia ja savo individualumą.
Aukštos kokybės rašymo priemonės ir funkcinio antspaudo derinys leidžia naudoti daugybę pritaikymų, todėl Goldring gaminiai idealiai tinka asmeninei dovanai.

  

STILIUS

„Goldring“ rašymo priemonės įtikina savo nesenstančio dizaino, tikslumo ir patikimumo dėka: stiprus stiprios asmenybės partneris.

ŠVARUS ĮSPAUDAS

Išradingas mechanizmas užtikrina optimalų slėgio pasiskirstymą visoje teksto plokštelėje ir garantuoja sklandų, švarų įspaudą.

PATVARUS

Medžiagos, mechanizmai ir apdailos procesas atitinka aukščiausius kokybės standartus ir užtikrina vartotojui visą gyvenimą trunkantį malonumą.

 

IŠMANI FUNKCIJA

Smart Style Touch Pen viršus leidžia tiksliai ir švelniai valdyti išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

INDIVIDUALUMAS
Goldring Smart Style dangtelį galima individualizuoti CO2 lazeriu, taip sukuriant „Sidabrinį efektą“. Išgraviruoti raštai spindi sidabru, suteikdami rašikliui išskirtinės elegancijos.

Goldring

 

 

Meniu

nustatymai