Antspaudų gamyba

Mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti platų antspaudų pasirinkimą už nedidelę kainą. Antspaudai gaminami pažangios lazerinės technologijos pagalba iš aukščiausios kokybės gumos. Ši guma atspari klimato pokyčiams (karščiui, drėgmei, šalčiui), skysčiams, kurių sudėtyje yra alkoholio, ir yra ilgaamžiška. Užsakymus pradedame gaminti jau tą pačią dieną, todėl antspaudo laukti ilgai nereikės.

Prekiaujame:
Colop antspaudais

Trodat antspaudais 
Heri rašymo priemonėmis su spaudu
Goldring rašymo priemonėmis su spaudu

Šių firmų siūlomos antspaudų linijos kuriamos pagal vartotojų poreikius ir nuolatos tobulinamos. Galime pasiūlyti antspaudus individualiam naudojimui, kasdieniam ir intensyviam naudojimui darbe, kišeninius antspaudus bei rašymo priemones su spaudais.  

Antspaudo kaina susideda iš teksto plokštės kainos ir antspaudo korpuso kainos. Antspaudų korpusų kainas rasite e-parduotuvėje .

DĖMESIO! Jei norite užsakyti apvalų antspaudą turintį juridinę galią įmonei Jums BŪTINA pateikti (prikabinti prie užsakymo formos):

  • Įmonės registracijos pažymėjimo kopiją arba elektroninį sertifikuotą išrašą
  • Vadovo asmens paso kopiją
  • Įgaliojimą jei nesate įmonės vadovas
  • Atsiimančio asmens dokumento kopiją, jei atsiims ne pats vadovas
  • Jeigu antspaude yra įmonės logotipas - reikalinga patento kopija

Jei reikalingas apvalus advokato antspaudas, reikalingi dokumentai:

  • Advokatūros protokolo kopija
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija

Norint pasigaminti sveikatos specialisto spaudą:

  • Nurodykite sveikatos specialistui suteiktą spaudo numerį
  • Atsiimant pateikite asmens dokumentą

 

ColopColop firmą įkūrė Karl Skopek 1980 metais. Šiandien Colop siūlo nemažą antspaudų pasirinkimą. 
Printer serija - skirta kasdieniam naudojimui. Antspaudų dydžiai taip pat labai įvairūs, pritaikyti patogiam laikymui. Formos: stačiakampiai, apvalūs, ovalūs ir net trikampiai. Originalios antspaudų pagalvėlės užtikrina, kad aiškų ir ryškų spaudą. Šioje linijoje rasite ne tik įprastus antspaudus, bet ir numeratorius bei datatorius.
Heavy Duty serija - skirta visapusiškam kasdieniam naudojimui. Produktų linijos Office line, Classic Line ir Expert Line - skirtos intensyviam naudojimui. Nors korpusus sudaro net 80% plieno, tačiau antspaudų korpusai yra lengvi.
Pocket serija - daugiafunkciniai antspaudai, kurie gali būti su Jumis visada ir visur: ants stalo darbe, kišenėje kelionėje, ar ant pakabinti ant kaklo. Ši produktų linija pasižymi įpatingai mažais korpusai, todėl užima labai nedaug vietos.
Band stamps: tai tradiciniai antspaudai gumos pagrindu. Patogi laikymo zona su metaliniu korpusu, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Galima rinkitis datatorius ir numeratorius.

Jei Jus domina daugiau Colop gaminių ar norite užsisakyti antspaudą - rašykite mums el.paštu: uzsakymai@biuropreke.lt 

 

trotad

TRODAT:

Ši kompanija ypatingą dėmesį skiria dizainui ir kokybei. Mes nuolatos stebimės šios firmos modelių modernumu ir išskirtinumu. Ji ne tik eina koja kojon su laiku, bet ir daro be galo didelę įtaką antspaudų gamybos tendencijomis.Trodat savo produkciją skirsto į dvi dideles grupes: For office ir For home&move.

Professional - puikiai tinka kasdieniam naudojimui darbe. Jie užtikrina švarų ir ryškų spaudą. Ši serija patikima ir simbolizuoja profesionalumą. Dėl kokybiškų medžiagų ir ilgaamžiškumo šie produktai tapo Trodat asortimento Top 1. Antspaudų rankenėlės puikiai pritaikytos rankai, neslysta. Stabilus korpusas padeda išvengti spaudo kontakto su pirštais.
Printy - Trodat naujiena Original Trodat Printy išpopuliarėjo ne tik dėl subtilaus dizaino, bet tai pirmas pasaulyje ekologiškas antspaudas. Printy -  patogus, labai lengvas, paprastas naudojimui. Kišeninių antspaudų linija pavadinimu "Mobile Printy" gali pasiūlyti platų korpuso spalvų asortimentą.
Goldring - tai Trodat rašymo priemonės su spaudu. Unikalus, modernus dizainas, kokybiškas spaudas ir tvirtas metalinis korpusas. Goldring  - tai rašymo priemonė ir Jūsų antspaudas viename!

Jei susidomėjote ir norite užsisakyti - susisiekite su mumis el.paštu uzsakymai@fastlita.lt arba kreipkitės į Jums artimiausią mūsų parduotuvę.

HERI:

Vokiečių kompanija Heri rašymo priemones su spaudu gamina nuo 1961 metų. Jos įkūrėjas - Herbert Rigoni.
Rašymo priemones galima maksimaliai suasmeninti: spaudas iki-eilučių teksto, lazeriu graviruojama viršūnėlė, spaudo mini maketas ant kamštelio, Jūsų inicialų graviravimas lazeriu ir daug kitų variantų. Jos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, daugelis detalių chromuotos, nikeliuotos ir lakuotos.

 

 get

 

 

Menu

Settings